Ruşeym Torku

Paşam Pastanesi’nde Dondurma Şenliği

  • Giriş Tarihi: 1.07.2013 10:22
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Paşam Pastanesi’nde Dondurma Şenliği

Konya’nın köklü pastaneleri arasında yer alan Paşam Pastanesi, bu yıl ilk kez düzenlenen “Paşam Dondurma Şenliği” ile Konyalıları serinletti. Şenliğin geleneksel hale getirilmesi planlanıyor.

Why Note!?

Konya’nın önde gelen pastaneleri arasında yer alan Paşam Pastanesi, “Dondurma Şenliği” düzenledi. Şenlikte vatandaşlara ücretsiz dondurma dağıtılırken, şenlik alanına getirilen buzağı büyüm ilgi gördü. Paşam Pastanesi tarafından ilk kez gerçekleştirilen Dondurma Şenliği’nde Konyalı vatandaşlar hem eğlendi hem de serinledi. Paşam Pastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Korkmaz, bu yıl ilki gerçekleştirilen “Paşam Dondurma Şenliği”ni geleneksel hale getirmeyi planladıklarını söyledi. Şenliğin ilkini gerçekleştirmekten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirten Korkmaz, dondurmanın doyumsuz lezzetini Konyalılarla paylaşmak istediklerini söyledi.

Yeni dondurma lezzetleri ile dondurmanın doyumsuz lezzetini Konyalılarla paylaşmak istediklerini söyleyen Korkmaz, “Paşam Pastaneleri olarak bugüne kadar özel birçok etkinlikte bulunduk ve bu etkinlikleri sürdürmeye devam edeceğiz. Tamamen organik dondurmamızı müşterilerimizle buluşturacağız. Konyalı hemşerilerimiz için kendi ürettiğimiz sütten imal edilen dondurma çeşitlerimizi “Dondurma Şenliği”nde ikram edeceğiz. Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz şenliği geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Paşam Pastanesi’nde Dondurma Şenliği
HABER YORUMLARI