Torku Jelifest

Paramparça dizisinde yeni kriz! – Reytingi düşürmemek için…

  • Giriş Tarihi: 1.05.2016 22:54
  • Güncelleme Tarihi: 22:54
Paramparça dizisinde yeni kriz! – Reytingi düşürmemek için…

Star TV ekranlarının sevilerek izlenilen dizisi Paramparça'da yeni kriz! - Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın ‘öpüşme krizi’nin mahkemeye taşınmasının ardından, genç oyuncular reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsız oldu.

Star TV ekranlarının sevilerek izlenilen dizisi Paramparça’da yeni kriz! – Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın ‘öpüşme krizi’nin mahkemeye taşınmasının ardından, genç oyuncular reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsız oldu.

Star tv’de yayınlanan ‘Paramparça’ dizisinde sular bir türlü durulmuyor. Başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın ‘öpüşme krizi’nin mahkemeye taşınmasının ardından genç oyuncuların da senaryoya dahil edilen müstehcen sahnelerden rahatsız olduğu iddia edildi.

HER ŞEY REYTİNG İÇİN

İddialara göre; Erkan Petekkaya ile sorun yaşayan Nurgül Yeşilçay’ın 52. bölümde diziden ayrılmasıyla senaristler, reytingi düşürmemek için genç oyuncular Alina Boz ve Leyla Tanlar’ın sahnelerine ağırlık verdi. Dizide Yeşilçay’ın kızı ‘Hazal’ı oynayan Boz’un yer aldığı bölümlere de müstehcen sahneler eklediler. Genç oyuncu da bu durumdan rahatsız olduğunu yapımcı ve yönetmene bildirmesine rağmen senaryoda hiçbir değişiklik yapılmadı.

(Star)> Yeni Meram >Magazin > Paramparça dizisinde yeni kriz! – Reytingi düşürmemek için…
HABER YORUMLARI