kapat
Ruşeym Torku

Özkafa Bozkır’da Seçmenle Buluştu

  • Giriş Tarihi: 8.03.2014 20:00
  • Güncelleme Tarihi: 23:25
Özkafa Bozkır’da Seçmenle Buluştu

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Özkafa, yerel seçim çalışmaları kapsamında Bozkır’ın ilçe merkezi ve beldelerinde seçmenlerle buluştu.

Özkafa, ilçe merkezinde esnaf ziyaretiyle partisine destek istedi. Bozkır Belediye Başkan adayı Ahmet Bozkır ile seçmenlere konuşan Özkafa, “Bir önceki seçimlerde Bozkır’da Saadet Partisi, kazanmış olsaydı buranın nüfusu en az 30 bin olurdu” dedi.

Özkafa, partisinin seçimleri kazanması halinde ilçede tarım, hayvancılık, ve sanayileşme üzerine çalışmalar yapacaklarını belirterek, “Allah Türkiyemize ve Müslüman coğrafyasına çok büyük lütufta bulunmuş, imkanlar vermiştir. Etrafımıza baktığımız vakit bütün zenginlikler Müslüman ülkelerdedir. Bütün bunlara rağmen maliyeti 1 lira olan mazot 5 liraya satılıyor. Bundan dolayıdır ki tarımda, hayvancılıkta, sanayide merkez olması gereken Bozkırımız şu anda 7-8 bin nüfusa sahiptir. Alternatif Saadet Partisi’dir, Milli Görüş’tür. 40 yıldır hükümetlerde, belediyelerde en büyük icraatları yapmıştır” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Özkafa Bozkır’da Seçmenle Buluştu
HABER YORUMLARI