kapat
Ruşeym Torku

Özboyacı’dan Yeni Bir Organizasyon

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 9:29
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Özboyacı’dan Yeni Bir Organizasyon

Konya’nın takı ve mücevherat sektöründe öncü firmalarından biri olan Özboyacı Altın, sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Kalemini Annen İçin Aç Komposizyon Yarışması”nın Ödül Törenini Anemon Otel’de gerçekleştiriyor.

Özboyacı Altın sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Kalemini Annen İçin Aç Kompozisyon Yarışması” için ilk adım 2008 yılında atıldı. Yarışma; Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenleniyor. Bu senede 15 Nisan-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında Konya merkez ilçeleri ortaokul 5-6-7 ve 8. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen yarışmanın amacı; annelerimizin önem ve değerini kavratmak..

5 Haziran Çarşamba akşamı Anemon Otel’de düzenlenecek Ödül Töreni, saat 20.30’da başlayacak. Ödül töreninde; dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildikten sonra, gece Eğitmen Ahmet Şerif İzgören sunumu ile devam edecek.

Anemon Otelde gerçekleşecek törene tüm halkı davet eden Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özboyacı, “Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan Kalemini Annen İçin Aç Kompozisyon Yarışmamızı bu senede Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenledik. Yarışmamızda amacımız; annelerimizin önemini vurgulamaktır. Ödül olarak 1. olan öğrencimize tek lira, 2. olan öğrencimize yarım altın, 3. olan öğrencimize de çeyrek altın hediye edeceğiz. Ayrıca dereceye giren öğrencilerimizin okullarına ve Türkçe öğretmenlerine de birer çeyrek altın takdim edeceğiz. Ödül törenimizi sunumuyla renklendirecek olan Ahmet Şerif İzgören hepimiz için çok yararlı ve etkili olacağını düşündüğüm, güzel bir sunum yapacak. Tüm halkımızı ödül törenimize bekliyorum” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Özboyacı’dan Yeni Bir Organizasyon
HABER YORUMLARI