Torku Jelifest

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Adıyaman’da

  • Giriş Tarihi: 7.03.2015 19:59
  • Güncelleme Tarihi: 19:59
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Adıyaman’da

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “AK Parti dünyanın en büyük siyasi organizasyonudur” dedi.

Eroğlu, AK Parti İl Başkanlığını ziyaretinde, Adıyaman’ın her seçimde AK Parti’nin yüzünü “ak” ettiğini söyledi.

Ülkeyi daha yukarılara taşımaya kararlı olduklarını vurgulayan Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde ortaya konulan 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda çalışacaklarını ifade etti.

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın en büyük teminatıdır” diyen Eroğlu, “AK Parti dünyanın en büyük siyasi organizasyonudur. Üye sayımız 9 milyona ulaştı. Birçok ülkenin nüfusundan daha fazla. Böyle büyük bir organizasyon dünyada yok” diye konuştu.

“Eski Türkiye’de kalan zihniyet sandığın dibine gömüldü”

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ise gezi parkı olaylarında 3-5 ağacı bahane ederek milletin iradesinin gasbedilmeye çalışıldığını vurguladı.

Fidana ve ağaca önem veren bir siyasi gelenekten geldiklerini aktaran Aydın, her tarafı yeşile boğmaya çalıştıklarını ifade etti.

Gezi zihniyetinin her yerde olduğunu dile getiren Aydın, şunları kaydetti:

“İşte o gezi zihniyeti ‘3. köprü ve 3. havalimanı olmasın’ diyor. Bunun yanında ‘baraj olmasın, yol olmasın, köprü olmasın, hastane olmasın, şu olmasın, bu olmasın’ diyorlar. Bu millete ‘olsun’ dedikleri tek bir şey yok. O eski Türkiye’de kalan zihniyet sandığın dibine gömüldü. Onları 7 Haziran’da sandığın dibine bir kez daha gömmek zorundayız ki Mısır’daki sağır sultan bile duysun. O fidan bahanesini eden zihniyet, ağaçtan anlamaz. Onların ağaçtan anladıkları tek bir şey var, ağaçtan dar ağacı yapmasını bilir. Yine gezide aynısını yapmaya çalıştılar. Milletin iradesiyle iş başına gelen hükümeti sandıkta indiremeyince değişik yollara saptılar. ”

 > Yeni Meram >Politika > Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Adıyaman’da
HABER YORUMLARI