Torku Jelifest

Organize İşler Sazan Sarmalı, 1 Şubat’ta vizyonda

  • Giriş Tarihi: 31.01.2019 12:25
  • Güncelleme Tarihi: 12:25
Organize İşler Sazan Sarmalı, 1 Şubat’ta vizyonda

İlk filmi bundan 14 yıl önce vizyona giren Organize İşler, unutulmaz sahneleriyle Türk Sineması’nın kült filmleri listesinde yer edinmişti. 14 yıl sonra heyecan dolu bir hikaye ile yeniden beyazperdede yer alacak olan Organize İşler Sazan Sarmalı, 1 Şubat Cuma günü vizyona giriyor.

Mutlu Akü

Sinemaseverlerin büyük merakla beklediği “Organize İşler Sazan Sarmalı” filminin ön satıştaki biletlerine büyük ilgi var.

Yılmaz Erdoğan’nın kaleme aldığı, başrolünün yanı sıra yönetmen koltuğunda da oturduğu “Organize İşler – Sazan Sarmalı” kadrosu ile göz dolduruyor.

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı’nın oyuncu kadrosunda yer aldığı Organize İşler  – Sazan Sarmalı filminin başrolünde ise Yılmaz Erdoğan’ın yorumuyla İstanbul var.

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin konusu

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir : Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır.

Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır?> Yeni Meram >Kültür-Sanat > Organize İşler Sazan Sarmalı, 1 Şubat’ta vizyonda
HABER YORUMLARI