Torku Jelifest

Oprukçu ve Altıok’tan ziyaret

  • Giriş Tarihi: 5.10.2015 8:58
  • Güncelleme Tarihi: 8:58
Oprukçu ve Altıok’tan ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Hüseyin Oprukçu ve Altın Altıok, beraberinde önceki Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, MHP İlçe Başkanı Abdullah Söğüt, Eski İlçe Başkanı Ahmet Altunel ve partililer ile seçim çalışmaları çerçevesinde Seydişehir Postası Gazetesi sahibi Zeki Erman ve Başyazarı Abdullah Leblebici' yi ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya 3. sıra milletvekili adayı Hüseyin Oprukçu, 1 Kasım Genel Seçimleri için çalışmalarını Seydişehir’de sürdürdü.

Oprukçu bu çerçevede Seydişehir’de bir dizi çalışma yaptı. “Konya ve ülke geleceği için MHP oy verin” diyen Oprukçu, Seydişehir’de pazar yeri, çarşı esnafı, cadde ve sokaklarda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet etme imkânı bulan Oprukçu, ilk önce birlik ve beraberlik konusunda her kesimin kendisine düşen görevi yapması temennisinde bulundu. Ardından ise 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Konya ve ülke geleceği için MHP oy verin talebinde bulundu.> Yeni Meram >Konya > Oprukçu ve Altıok’tan ziyaret
HABER YORUMLARI