Torku Jelifest

OnePlus 3 Özellikleri Sızdı

  • Giriş Tarihi: 6.05.2016 22:50
  • Güncelleme Tarihi: 22:50
OnePlus 3 Özellikleri Sızdı

OnePlus 3’ün Oppo’nun yeni teknolojisi sayesinde çok hızlı bir şekilde şarj olabileceği söylentileri yayılmaya başladı.

Mutlu Akü

OnePlus3 ve yeni nesil telefonları için Quallcomm‘un Quick Charge ve Samsung’un Fast Charge teknolojileri ile yarışabilecek seviyede bir şarj teknolojisi geliştirdiğini daha önce açıklamıştı. Şimdi ise sızan bilgilerde bataryanın ne kadar büyük olacağına kadar her türlü bilgi mevcut. Kendinden önceki modeller bir hayli başarılıydı sızan bilgilere göre iyi bir donanıma sahip olacak olan yeni modelin de bu başarıyı sürdürmesi bekleniyor.

Güçlü Bir Donanım
Çinden gelen sızıntıya göre yeni modelde batarya 3500 mAh olacak. Bir önceki model OnePlus 2 3300mAh bataryaya sahipti. Bu yeni model için iyi bir adım. Yeni telefonda ayrıca 5.5 inç büyüklüğünde 1080p Super AMOLED ekran olacak. İşlemci ise Snapdragon 820. 16 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kameraya sahip olan telefon Android 6.0 işletim sistemi ile gelecek.

İki Farklı Seçenek Kullanıcılara Sunulacak
Ek olarak sızıntılarda birden fazla OnePlus modelinin yer alacağı belirtiliyor. Daha ucuz olacak olan modelde 4GB RAM ve 32GB depolama alanı olacak. Bu modelin 300 dolar civarında satılması bekleniyor. Diğer modelde ise 6GB Ram ve 64GB depolama alanı olacak bu model ise 380 dolar civarında bir fiyatla satılacak.

OnePlus 3’ün bu yılın sonbahar aylarında piyasaya çıkması bekleniyor. Şirket daha önce yeni modelleri ve teknik özellikleri bu ayın sonuna doğru duyuracağını açıklamıştı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Teknoloji > OnePlus 3 Özellikleri Sızdı
HABER YORUMLARI