kapat
Ruşeym Torku

Öğretmenler Günü mesajları

  • Giriş Tarihi: 23.11.2014 17:01
  • Güncelleme Tarihi: 17:01
Öğretmenler Günü mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla; Konya Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanları ile Pankobirlik Genel Başkanı mesaj yayınladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Selçuklu Belediye Başkanı U. İbrahim Altay ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, öğretmenlerin, insan hayatında iz bırakan, toplum üzerinde etkili olan kıymetli insanlar olduğunu belirtti.

Yayınlanan mesajlarda, “Hepimizin hayatında bizlere yol gösteren, doğruyu öğreten ve büyük bir azimle ülkenin geleceğinin emin ellerde yükselmesi için gayret gösteren öğretmenlerin izi vardır. Öğretmenlik, her şeyden önce bir ideal, gaye ve hizmet mesleğidir. Öğretmenlerimiz, gelişen dünya koşullarında, ülkemizin çağa ayak uydurması, milletimizin çağdaş uygarlık seviyesine ulaşması ve ülkemizin bilgili, yetişmiş, donanımlı nesillerin elinde maddi ve manevi kalkınma hedefini gerçekleştirebilmesi için tarihi bir görevi başarıyla ifa etmiştir. Bu görevlerini gelecek nesiller ve Türkiye’nin geleceği için de eksiksiz yerine getirme konusunda kararlılıklarını sürdürmektedirler. Türkiye’nin dört bir yanına bilim ışığını götüren öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun” denildi.> Yeni Meram >Konya > Öğretmenler Günü mesajları
HABER YORUMLARI