kapat
Ruşeym Torku

Öğrencilerin Mezuniyet Sevinci

  • Giriş Tarihi: 27.05.2013 0:22
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Öğrencilerin Mezuniyet Sevinci

onya’da Mevlana Eğitim ve Kültür Derneği yurtlarında 2012-2013 döneminde mezun olacak öğrenciler için mezuniyet gecesi düzenlendi.

Mezuniyet gecesinde konuşan Mevlana Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Semih Temizkol, bu yıl hüzün ve sevinci bir arada yaşadıklarını belirterek, “Hüzünlüyüz, bu hayırlı hizmetlerimizin öncülüğünü yapan değerli büyüğümüz Enver Ören ağabeyimizi kaybettik. Sevinçliyiz, yurtlarımızda Enver ağabeyimizin ruhunu şad edecek bir gençlik yetişiyor. Mezunlarımıza da iki önemli tavsiyemiz var. İyi bir iş ve sizi mutlu edebilecek hayırlı bir eş seçiminde mutlaka büyüklerinizle istişare ederek karar verin. Ayrıca hayatta olduğunuz müddetçe iyi bir insan olabilmeniz için size bu güzellikleri veren yurtlarınızla her zaman irtibat halinde olun. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyoruz ve bu anlamlı gecemize katılarak bizi sevindiren, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen bütün gönül dostlarımıza da çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Daha sonra öğrenciler tarafınca hazırlanan çeşitli gösterilerle yılın yorgunluğu atılmaya çalışıldı. Törenin sonunda Meram ve Selçuklu yurtlarındaki çeşitli fakültelerden mezun olacak olan 14 öğrenciye dernek üyelerince çeşitli hediyeler verildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Öğrencilerin Mezuniyet Sevinci
HABER YORUMLARI