kapat
Ruşeym Torku

Nijeryalı Okuoka geliyor

  • Giriş Tarihi: 10.01.2013 23:46
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Nijeryalı Okuoka geliyor

Vize sorununu halleden Nijeryalı forvet oyuncusu Happy Fredrick Okuoka bugün akşam geç saatlerde Torku Konyaspor’un Antalya kampına katılacak. Teknik Direktör Uğur Tütüneker’in olumlu rapor vermesi halinde 20 yaşındaki oyuncu ile sözleşme imzalanacak.

DEVRE arası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren temsilcimiz Torku Konyaspor, bir taraftan da transfer çalışmalarına hız verdi. Vize sorununu çözen Nijeryalı forvet oyuncusu Happy Fredrick Okuoka bugün akşam geç saatlerde Antalya kampına katılacak. Nijerya U19 ve U20 takım formalarını defalarca giyen ve son oynadığı takımda 6 maçta 10 gol attığı öğrenildi.Okuoka’nın yaklaşık 17 saatlik bir yolculuk sonrası Antalya’da olacağı belirtildi. Alınan bilgiye göre 1993 doğumlu olan genç futbolcunun 3-4 gün kampta deneneceği ve Teknik Direktör Uğur Tütüneker’in olumlu rapor vermesi halinde masaya oturulacağı öğrenildi.

TRANSFERİ doğrulayan Torku Konyaspor’un Menajeri Seyit İçgül, “Okuoka kampımıza katılacak. Kendisini izleyeceğiz. Bizimle 3-4 gün çalışmalarda yer alacak. Ancak son sözü hocamız söyleyecek. Beğenilmesi halinde kendisini yeşil-beyazlı kulübe kazandıracağız. Okuoka’nın çok yetenekli olduğu söyleniyor, ancak bizim henüz kendisini izleme şansımız olmadı. Eğer söylendiği gibi idmanlarda göz doldurursa ve hocamız da olumlu rapor verirse kendisiyle sözleşme imzalayacağız” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Nijeryalı Okuoka geliyor
HABER YORUMLARI