Torku Jelifest

Nihat Doğan ve Ömür Varol yumruk yumruğa kavga etti!

  • Giriş Tarihi: 7.09.2017 12:21
  • Güncelleme Tarihi: 12:24
Nihat Doğan ve Ömür Varol yumruk yumruğa kavga etti!

Ömür Varol ve Nihat Doğan bulundukları kanalın otoparkında birbirine girdi.

Mutlu Akü

Ömür Varol ve Nihat Doğan bulundukları kanalın otoparkında birbirine girdi.

Nisan ayında program yaptıkları kanalda yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Ömür Varol, bu kez kanal otoparkında birbirine girdi.

Beyaz TV’de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, Nisan ayında yumruk yumruğa kavga etmişti. Bu kavganın ardından programı Ömür Varol, ekip ile yollarını ayırmış, Varol yeni bir programa başlamıştı.

Uzun bir aradan sonra kanalın otoparkında karşılaşan ikili tekrar kavga etti. Ömür Varol’un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, Varol’a önce “Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdı.

AĞIR SÖZLER SÖYLEDİ

Medyaradar’ın haberine göre, birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan’ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan’ın bu anlarda da Varol’a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu iddia edildi.

Ömür Varol‘un otoparktan ayrılmasından sonra ise Nihat Doğan’ın Beyaz TVbinasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenildi.> Yeni Meram >Magazin > Nihat Doğan ve Ömür Varol yumruk yumruğa kavga etti!
HABER YORUMLARI