Torku Jelifest

Nice 100. maçlara

  • Giriş Tarihi: 14.11.2016 11:10
  • Güncelleme Tarihi: 11:10
Nice 100. maçlara

Yeşil-beyazlıların yıldızı Ömer Ali Şahiner: "Konyaspor formamla daha nice 100. maçlara çıkmak istiyorum" dedi

Mutlu Akü

SÜPER Lig’de 10.haftada oynanan Kasımpaşa maçıyla birlikte yeşil-beyazlı formayla Süper Lig’deki 100. maçına çıkan Ömer Ali Şahiner, haklı bir gurur ve mutluluk yaşadığını belirterek amacının uzun yıllar başarıyla Konyaspor formasını giymek olduğunu söyledi. Ömer Ali Şahiner, Atiker Konyaspor’un Kasımpaşa’yı 2-1 yendiği maçla birlikte Süper Lig’de 100.maçına çıktığını ifade ederek şunları söyledi: “Buraya geldiğim günden beri çok güzel duygularla ve anılarla taşıdığım Konyaspor formamla 100.maçıma çıktım. Bu maçta golde atmış olmam benim adıma çok büyük mutluluk. O anlamda da ekstra bir sevinç oldu.”

“İNŞALLAH Allah nasip eder de burada nice 100.maçlara çıkarım. Burada olmaktan ve bu camianın bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu süreçte yanımda olan tüm taraftarlarımıza, hocalarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Gelişimimde, burada olmamda hepsinin ayrı bir payı var. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da bu camia için elimden gelenin en iyisini yaparak faydalı olmaya devam edeceğim.”

UEFA Avrupa Ligi ve Süper Lig’de yoğun bir maç döneminden geçtiklerini de sözlerine ekleyen Ömer Ali açıklamasını şöyle sürüdürdü: “Kasımpaşa maçından sonra lige verilen ara bize takım olarak çok iyi geldi. Gerçekten hem fiziksel hem de mental anlamda çok yorulmuştuk. Bu arayı hem antrenmanlarla hem de dinlenerek iyi değerlendirmeye çalışıyoruz. Bundan sonrası için tekrar zorlu bir maç periyoduna gireceğiz. İyi takımlarla iyi mücadeleler iyi maçlar oynayacağız. Artık seri galibiyetler alıp, yukarıda kendimize iyi bir yer edinmek istiyoruz.”

“BUNU yapabilecek, başarabilecek gücümüz var. İnşallah Gaziantepspor maçıyla bu seriye başlar ve bundan sonrası içinde daha iyi bir performans ortaya koyarız. Bunu yapacak gücümüz var. İnşallah bunu sahaya yansıttığımız zaman skorlarında geleceğini düşünüyoruz. Tüm taraftarlarımız bu süreçte bizimle birlikte oluyorlar, olmaya da devam etsinler. Her zamankinden daha iyi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Nice 100. maçlara
HABER YORUMLARI