Torku Jelifest

Mustafa Baloğlu’ndan Seydişehir’e Müjde

  • Giriş Tarihi: 28.10.2015 14:47
  • Güncelleme Tarihi: 14:55
Mustafa Baloğlu’ndan Seydişehir’e Müjde

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Konya’nın Seydişehir ilçesine kazandırılan ve yüzde 75’lik kısmı biten 75 yataklı otel konforundaki devlet hastanesinin alt yapı ve çevre düzenleme işinin, TOKİ tarafından 28 Aralık 2015 tarihinde ihaleye çıkarılacağını söyledi.

Mutlu Akü

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Sağlık Bakanlığı tarafından Konya’nın Seydişehir ilçesine kazandırılan ve yüzde 75’lik kısmı biten 75 yataklı otel konforundaki devlet hastanesinin alt yapı ve çevre düzenleme işinin, TOKİ tarafından 28 Aralık 2015 tarihinde ihaleye çıkarılacağını söyledi.
Seydişehirlilerin daha iyi şartlarda sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesi amacı ile TOKİ tarafından Sağlık Bakanlığı bütçesinden yapımına başlanan ve yüzde 75’lik kısmı tamamlanan 75 yataklı hastane binası inşasının çevre ve altyapı düzenleme işi için TOKİ ihaleye çıkıyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, ihalenin 28 Aralık 2015’te yapılacağını açıkladı. Baloğlu, “Hastane binamız, tek kişilik ve iki kişilik modern odalardan oluşacak ve adeta bir otel konforuna sahip olacak. Yapılacak hastane binası farklı mimarisiyle, bölgemizin modern ve Avrupa standartlarındaki hastanelerinden biri olacak” dedi.> Yeni Meram >Konya > Mustafa Baloğlu’ndan Seydişehir’e Müjde
HABER YORUMLARI