Ruşeym Torku

Mustafa Akış’tan Köy Ziyaretleri

  • Giriş Tarihi: 10.06.2013 16:04
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Mustafa Akış’tan Köy Ziyaretleri

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Konya İl Teşkilatı ve Akşehir İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen teşkilat çalışmaları çerçevesinde köylere ziyaretlerde bulundu.

Why Note!?

Ziyaretleri Akış’ın yanı sıra İl Yönetim Kurul Üyesi Hayati Arık, İlçe Başkanı A.Bahadır Örs, Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, teşkilat yönetim kurul üyeleri ve gençlik kollarından oluşan kalabalık bir heyet katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Mustafa Akış, “Bizler milletin efendisi değiliz. Bizler milletin, sizlerin hizmetkarıyız. Dün olduğu gibi bugün de yanınızdayız. Sizlerin dertlerini dinlemek, yaralarınıza merhem olmak bizim görevimiz. Bugün ülkemizi karıştırmak isteyenler zamanında bu oyunu çok güzel oynamışlardı ama artık bu millet, sizler kimin hizmet ettiğini, kimin de bu hizmetlere set çektiğini, engel olmak istediğini çok iyi biliyorsunuz. Bugüne kadar hep dua ettiniz, bundan sonra da dua etmeye devam edin inşaallah” dedi.
AK Parti Akşehir İlçe Başkanı A.Bahadır Örs de, “Biz her zaman sizlerin derdini kendi derdimiz olarak görüyoruz. Milletinin derdi ile dertlenen bir Başbakanımız var iken bizler de burada köy ziyaretleri yaparak sizlerin dertlerini, sıkıntılarını yerinde dinliyoruz ve çözümü için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul da, daha Büyükşehir Yasası tam anlamıyla yürürlüğe girmemesine rağmen köylere hizmet götürdüklerini ve çalışmalarının artarak devam edeceğini ifade etti. Köylüler de özellikle çöplerinin toplanması konusunda Akşehir Belediyesi’nin desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Mustafa Akış’tan Köy Ziyaretleri
HABER YORUMLARI