kapat
Ruşeym Torku

MÜSİAD’da Sertifika Töreni

  • Giriş Tarihi: 14.06.2013 16:41
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
MÜSİAD’da Sertifika Töreni

MÜSİAD Konya Şubesi ile Marmara SPS Eğitim ve Danışmanlık tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Satışta Herşey’ konulu satış kampı eğitimi sona erdi.

MÜSİAD Konya Şubesi’nde üç gün süren eğitimin ardından sertifika töreni düzenlendi. Törende konuşan MÜSİAD Konya Şubesi Eğitim Komisyonu Başkanı Ömer Faruk Okka, “Her sene mutat olarak satış okulu eğitimi adı altında eğitim programları düzenliyoruz. Eğitimlerin katılımcılara önemli katkıları oluyor” dedi. MÜSİAD’da eğitim vermekten büyük memnuniyet duyduğunu belirten satış okulu eğitmeni Aydın Göle de, “Kurumsal gelişimi, bütün kurumların önemsemeli. Kurumsal gelişimi de kişisel gelişimler oluşturacaktır. Sizler kurumların beyinleri olacaksınız. Bu istekte olmanız çok önemli. Konya’mızı bir güneş gibi parlatmak sizlerin elinde olacak” ifadesini kullandı. Programda son olarak konuşan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek de, “Mesleki eğitim ve yetişmiş insan kaynağı konusu şehrimiz sanayisi için önemli bir olgu. Konya’nın 2023 vizyonundaki 15 milyar dolarlık ihracat hedefinde uluslararası pazarlama ve satış anlamında daha iyi yerlerde olmamız gerekiyor. Satış-pazarlama argümanlarımızı geliştirmek ve şehrimizi geliştirmekle yükümlüyüz. Bu eğitimlerde şehrimizi ve firmalarımızı bir üst kulvara taşıma gayretindeyiz. Bu eğitimlerin insanların kendilerini daha iyi yetiştirebilmeleri için büyük önemi var. Bu anlamda eksiklerinizi tamamlamak, yeni bilgiler kazanmak sizler için avantaj olacaktır. Bu eğitimle sizlerin artı bir değer kazandığı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından eğitime katılan katılımcılara sertifikaları MÜSİAD Konya Şubesi Eğitim Komisyonu Başkanı Ömer Faruk Okka ve MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek tarafından verildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > MÜSİAD’da Sertifika Töreni
HABER YORUMLARI