Ruşeym Torku

MÜSİAD fuarına 22 firma katılacak

  • Giriş Tarihi: 17.11.2014 12:38
  • Güncelleme Tarihi: 12:38
MÜSİAD fuarına 22 firma katılacak

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarına Konya’dan 22 firmanın katılacağını söyledi.

Why Note!?

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarına Konya’dan 22 firmanın katılacağını söyledi.
MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte şube binasında düzenlediği basın toplantısında 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18. Uluslararası İş Formu hakkında bilgi verdi.
MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nın her iki yılda bir Uluslararası İş Forumu Kongresi ile paralel olarak, Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla İstanbul’da düzenlendiğini kaydeden Şimşek, işadamları ile yatırımcıların bir araya getirilerek, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunulduğunu belirtti. 1993 yılında ilki düzenlenen fuarın açıldığı günden bu yana 1 milyon 800 binin üzerinde ziyaretçi sayısı ile bir marka haline geldiğini ifade eden Şimşek, “MÜSİAD Uluslararası Fuarı, bu yıl 15’inci kez İstanbul CNR Expo Center’da gerçekleştirilecek. 26 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuar, 102 ülkeden gelecek 7 bini aşkın misafir işadamıyla birlikte toplamda yaklaşık 200 bin ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Asya’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Afrika ülkeleri ve Türk Cumhuriyetlerine kadar uzanan bir coğrafyadaki yabancı şirketlerin ve işadamlarının katıldığı fuar 100 bin metrekare alana yayılmış 8 salonda iş dünyasını bir araya getirecek” dedi.

-KONYA’DAN 22 FİRMA KATILIYOR-
Çok önem verdikleri fuara yoğun katılım sağlanması için üyeleri bazında girişimlerde bulunduklarını anlatan Lütfi Şimşek, Konya’dan 22 firmanın bin 800 metrekare alanda stant açarak ürünlerini tanıtacağını dile getirdi. Fuara en fazla katılımcı sağlayan şube olduklarını söyleyen Şimşek, “Bizler Konya Şube olarak 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18. İBF Kongresine 22 üye firma ve bin 800 metrekare ile katılım sağlayacağız. Konya Şubesi olarak fuarda hem katılımcı firma sayısı bazında hem de metrekare bazında en fazla katılım sağlayan şube unvanına da sahibiz. 2012 yılında 14’ncüsü düzenlenen fuarda da yine aynı şekilde en fazla katılım sağlayan şube bizim şubemizdi” şeklinde konuştu.> Yeni Meram >Konya > MÜSİAD fuarına 22 firma katılacak
HABER YORUMLARI