Torku Jelifest

Müjde Uzman’dan Ceyhun Yılmaz’a dava

  • Giriş Tarihi: 25.11.2015 9:41
  • Güncelleme Tarihi: 9:41
Müjde Uzman’dan Ceyhun Yılmaz’a dava

Ünlü oyuncu Müjde Uzman kendisine canlı yayında ağır hakaret eden radyocu Ceyhun Yılmaz’a dava açtı.

Mutlu Akü

Geçtiğimiz hafta Mesut Yar’ın programına katılan Müjde Uzman, Mesut Yar’ın ‘Kendini en çok hangi mesleğe ait hissediyorsun’ sorusunu sorduğu sırada programın diğer bir konuğu Ceyhun Yılmaz’da ‘O…luk ifadesini kullanmıştı. Kameraların o anı çekmesi ve günlerce haber olmasının ardından sosyal medyada Ceyhun Yılmaz’a büyük bir tepki gelmişti.

Tepkiler üzerine açıklama yapan Ceyhun Yılmaz ‘Müjde benim kardeşim’ desede bu açıklama Müjde Uzman’ın dava açmasının önünü kesemedi!

3 KURUŞLUK DAVA AÇTI!

Avukatı aracılığıyla Ceyhun Yılmaz’a 3 kuruşluk dava açtığını açıklayan Müjde Uzman’ın avukatı aracılığıyla yaptığı açıklama şu şekilde;

‘Burada Laf Cok Isimli programda kendisine yöneltilen “Kendini en çok hangi meslege ait hissediyorsun?” sorusu sırasında, programin diger konugu Ceyhun YILMAZ tarafından cirkin bir sekilde hakarete uğramıştır.Bu durum, müvekkilemin hem insanlık hem kadınlık hem de meslek onurunu kırmıştır.Kendisi kadar ailesi ve yakin çevresi de rencide olmustur.

Suç teşkil eden eylem ile ilgili olarak savcılığa başvuruldugunu ve müvekkilemin yaşadığı ağır travma ve üzüntünün herhangi bir miktar ile telafisi mümkün olmadığından CEYHUN YILMAZ hakkında 3 kuruşluk manevi tazminat davasi açıldığını, bundan sonra muvekkilemin konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayacagini ve yargi sürecinin sonucunu bekleyecegini kamuoyuna vekaleten duyururum. ‘> Yeni Meram >Magazin > Müjde Uzman’dan Ceyhun Yılmaz’a dava
HABER YORUMLARI