Torku Jelifest

Muhterem Nur: Müslüm filminden bir kuruş almadım!

  • Giriş Tarihi: 20.11.2018 17:08
  • Güncelleme Tarihi: 17:08
Muhterem Nur: Müslüm filminden bir kuruş almadım!

Geçtiğimiz ay vizyona giren ve 4.5 milyon kişi tarafından izlenen 'Müslüm' filmi ile ilgili eşi Muhterem Nur çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Mutlu Akü

Geçtiğimiz ay vizyona giren ve 4.5 milyon kişi tarafından izlenen ‘Müslüm’ filmi ile ilgili eşi Muhterem Nur çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayatını konu alan Müslüm filmi’nin gişe rekorları kırmasıyla yeni bir tartışma çıktı. Ünlüler dünyası kazanılan hasılatın Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur! verilmesiyle ilgili söylemlerinin ardından Muhterem Nur, “Yurt dışından ve Türkiye’den aldığım emekli maaşı ile ayda elime 6 bin lira geçiyor, evimin aidatı ve yanımda çalışanların maaşını verdikten sonra 2 bin TL kalıyor. Onunla geçiniyorum” dedi.

Filmi yapımcısı Mustafa Uslu bu sözlerin ardından “Ben olaya sonradan dahil oldum. Daha önce Nuri Yıldırım anlaşma yapılmıştı. Muhterem Nur’un benden bir para talebi olmadı. Kendisi bu filmin sahibidir, o ne isterse o olur” dedi.> Yeni Meram >Magazin > Muhterem Nur: Müslüm filminden bir kuruş almadım!
HABER YORUMLARI