kapat
Ruşeym Torku

Modaya uyduk!

  • Giriş Tarihi: 27.01.2013 19:15
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Modaya uyduk!

Torku Selçuk Üniversitesi, Uşak Üniversitesi ile Maliye Milli Piyango’nun yenildiği haftada Bandırma Kırmızı’ya boyun eğerek ikinci yarıya kötü bir başlangıç yaparken, üst üste ikinci yenilgisini aldı.

73-67

————–

SALON: Kara Ali Acar

HAKEMLER: Tunçtan Durmuşcan, Fatih Güler, Mehmet Şahin

BANDIRMA KIRMIZI: Mert , Tolga , Cenk , A. Fatih Yiğitcan , Tufan , Raymond , Can , Talat

T.SELÇUK ÜNİVERSİTESİ: Fırat, Ufuk , Clark , Hadi Özdemir , Ayhan, Yalçın , Orçun , Granger , Burak , Fahri

1.PERİYOT: 19-10

DEVRE: 33-25

3.PERİYOT: 53-41

SONUÇ: 73-67

—————–

BASKETBOL Erkekler 2. Ligi’nde zirve takımlarının yenildiği haftada, temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi de modaya uydu ve Balıkesir deplasmanından eli boş döndü. Alt sıralarda yer alan Bandırma Kırmızı karşısında vasat bir oyun sergileyen Torku Selçuk Üniversitesi, salondan 73-67 mağlup ayrılarak, Uşak Üniversitesi ve Maliye Milli Piyango’nun yenildiği haftayı yenilgiyle kapatarak lider olma fırsatını kaçırdı. Maça iyi başlayan ev sahibi Bandırma Kırmızı ilk periyodu 19-10 önde kapatırken, soyunma odasına da 33-25 önde gitti.

MAÇIN ikinci yarısında Torku Selçuk Üniversitesi biraz olsun kıpırdanırken, Bandırma Kırmızı iyi oyununu sürdürdü. Üçüncü periyotta sarı-mavili temsilcimiz 16 sayı üretmesine karşın, potasında 20 sayı gördü ve bu çeyreği de 53-41 mağlup bitirdi. Final periyodunda Torku Selçuk Üniversitesi’nin rakibini yakalama çabaları sonuç vermeyince Bandırma Kırmızı mücadeleyi 73-67 kazandı. Maçın en skorer oyuncusu 25 sayıyla Torku Selçuk Üniversitesi’nden Granger oldu. Ayrıca temsilcimiz bu yenilgiyle üst üste 2 maçını da kaybetmiş oldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Modaya uyduk!
HABER YORUMLARI