Ruşeym Torku

Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Gösterisi

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 9:17
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Gösterisi

Beyhekim Devlet Hastanesi Kreşi’nde eğitim gören öğrenciler tarafından yıl sonu gösterisi düzenlendi. Gösteride minikler tarafından birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirildi.

Why Note!?

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Kreşi’nde yıl sonu gösterisi düzenlendi. Kreş müdürü ve öğretmenler tarafından hazırlanan etkinlikte kreşte eğitim gören 0-2, 3-4 ve 5-6 yaş grubu öğrencileri tarafından çeşitli gösteriler düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından düzenlenen etkinliklerle ilgili konuşan Beyhekim Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Gökhan Darılmaz, hastane kreşinde düzenlenen etkinliklerin, her yıl üstüne konarak daha da dolu geçtiğini söyledi. Beyhekim Devlet Hastanesi Kreşi’nin, hastane çalışanlarının çocuklarına özel kreş seviyesinde hatta onların da üstünde eğitim verdiğini kaydeden Darılmaz, kreşte görevli personele bu özverilerinden dolayı teşekkür etti. Beyhekim Devlet Hastanesi’nin sağlık alanında Konya’nın adını daha farklı ve başarılı çalışmalarda duyurmak için özverili çalışmalarına devam edeceklerini belirten Darılmaz, “Hasta memnuniyetinin sağlanması ancak çalışanların talep ve beklentilerinin karşılanmasıyla sağlanır. Bizler çalışanlarımızı memnun edelim ki, çalışanlarımız da hastalarımıza aynı tavrı göstersin. Bu kapsamda personel memnuniyetini artıran başta hastane kreşi olmak üzere sosyal ve kültürel çalışmalarımıza bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz. Hasta dostu olan Konya Beyhekim Devlet Hastanesi, çalışan dostu unvanını da gururla taşımaktadır” dedi.

Darılmaz’ın konuşmasının ardından kreş öğrencileri tarafından halk oyunları gösterisi, danslar, spor faaliyetleri ve çeşitli etkinlikler düzenlendi. Programın son bölümünde ise kreşin 5-6 yaş grubu öğrencileri tarafından İstiklal Marşı’nın 10 kıtası ezbere okundu. Program sonunda ise kreşten mezun olan öğrencilere diplomaları verildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Gösterisi
HABER YORUMLARI