Torku Jelifest

MHP Milletvekili Adayı Hüseyin Oprukçu

  • Giriş Tarihi: 21.05.2015 13:14
  • Güncelleme Tarihi: 13:14
MHP Milletvekili Adayı Hüseyin Oprukçu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Adayları Hüseyin Oprukçu ve Osman Nuri Atçeken, seçim çalışmalarını Ereğli ilçesine bağlı Adabağ ve Tatlıkuyu Mahallelerinde sürdürdü.

7 Haziran genel seçimleri çalışmalarını bölgesi Ereğli genelinde sürdürmeye devam eden MHP Milletvekili Adayları Hüseyin Oprukçu ve Osman Nuri Atçeken, partilerinin İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Adabağ ve Tatlıkuyu Mahallelerini ziyaret etti.

Ereğli Belediye Başkanlığı döneminde halka hizmet için yoğun çaba harcadığını söyleyen Hüseyin Oprukçu, “Ereğli halkının tüm isteklerini imkanlar ölçüsünde karşılamak için yol arkadaşlarımız ile birlikte yoğun bir mesai harcadık. İnanın bunun için hiç bir pişmanlığım yok. Oy verende vermeyende sağ olsun. Geçen seçimler Ereğli’nin kaderi için önemliydi, bu seçimler ise ülkenin kaderi için önemli. Bu gün dün için pişmanlık duyanlar, yarın Türkiye adına pişmanlık duymamak için kararını doğru vermeli. Ülke adım adım yoksulluğa, yolsuzluğa alıştırıldı. Zaten ekonomik anlamda savaş veren çiftçi, işçi, memur, esnaf ve emekli kesimi birde yeni gelecek olan yaptırımlara direnecek gücü de bulamayacak” dedi.
Hüseyin Oprukçu, MHP iktidarında Büyükşehir Yasası ile Mahalle statüsüne dönüşen belde ve köylerin yeniden tüzel kişiliklerini de kazanacağını sözlerine ekledi.> Yeni Meram >Konya > MHP Milletvekili Adayı Hüseyin Oprukçu
HABER YORUMLARI