Torku Jelifest

MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek görevinden alındı

  • Giriş Tarihi: 18.09.2019 21:27
  • Güncelleme Tarihi: 21:27
MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek görevinden alındı

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Murat Çiçek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin imzası ile Konya İl Başkanlığı görevinden alındı.

Mutlu Akü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanı Murat Çiçek görevinden alındı. Murat Çiçek’in yerine ise henüz bir görevlendirme yapılmadı. Murat Çiçek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “04.07.2014 tarihinden bu tarafa MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin takdiri ile yürütmekte olduğum MHP Konya il Başkanlığı görevim yine liderimizin takdiri ile bugün itibari ile son bulmuştur.” dedi.

 

Çiçek sosyal medyadan yaptığı açıklamasına şu şekilde devam etti: “Sonuçta bu bir nöbet devridir ve önemli olan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in de dediği gibi bayrağı lekelemeden yere düşürmeden teslim edebilmektir. Bu çerçevede görevimi yaptığımı ve yine bu çerçevede görevimi teslim ettiğimi düşünüyorum. Bundan sonra da davamın ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin emrindeyim. Yine bugüne kadar birlikte görev yaptığım tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek görevinden alındı
HABER YORUMLARI