Torku Jelifest

MHP Adayı Gönen’den ilçelere çıkarma

  • Giriş Tarihi: 4.06.2015 14:51
  • Güncelleme Tarihi: 4:57
MHP Adayı Gönen’den ilçelere çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Adayı Sait Gönen, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı ilçelerini ziyaret etti.

Gönen, esnaf ziyaretlerinde bulunurken, Akşehir’in Çakıllar Mahallesi’nde ve Akşehir Sanayi Sitesi’nde vatandaşlara yönelik bir konuşma yaptı. Gönen ve partililer ilçelerde konvoy ile seçim turu attı.
Geri sayımın başladığı 7 Haziran seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Milletvekili Adayı Sait Gönen, Akşehir, Ilgın ve Akşehir’de seçmenlere seslenerek, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan seçim için oylarını üç hilale vermelerini istedi. Gönen, “Allah’ın izni ile MHP iktidara yürüyor. Halkımızı canından bezdiren, ülkemizi uyguladığı politikalarla kaosa sürükleyen AKP iktidarı 7 Haziran’da sandığa gömülecektir. MHP iktidarı ile karanlık günler sona eriyor. Gözün aydın Konya, gözün aydın Türkiye” dedi.
Yaklaşık iki aydan bu yana sahada seçim çalışmalarını sürdüren Gönen, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya ve ilçelerinde de AKP iktidarlarını sonlandırmak isteyen halk MHP’ye yöneldi. Türkiye artık huzur ve güven istiyor. AKP devrinin kapanacağının göstergesi olan bir tablo var karşımızda. Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin yapmış olduğu mitinglerde her geçen gün alanlar tıklım tıklım dolmaktadır. MHP olarak yaptığımız çalışmalarda Konya’da hemşehrilerimizin partimize göstermiş olduğu teveccüh karşısında görüyoruz ki, Türkiye bizimle yürüyor, Konya bizimle yürüyor. 7 Haziran AKP iktidarlarından Türkiye’nin kurtulduğu gün olarak tarihe geçecektir” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > MHP Adayı Gönen’den ilçelere çıkarma
HABER YORUMLARI