Torku Jelifest

MHP adayı Gönen seçim çalışmalarını sürdürüyor

  • Giriş Tarihi: 1.06.2015 11:51
  • Güncelleme Tarihi: 11:51
MHP adayı Gönen seçim çalışmalarını sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sait Gönen, 7 Haziran seçimine bir hafta kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Mutlu Akü

MHP Konya Milletvekili Adayı M. Sait Gönen, Karatay İlçe Teşkilatı ve kalabalık bir partili grup ile yoğun bir programla seçim çalışmalarında bulundu. Tenis Kort da başlattığı seçim çalışmalarına, Sev-Der’in düzenlediği kermes, açık oto pazarı ve iki ayrı düğünü de ekleyen Gönen, çalışmalarına Zafer Meydanında vatandaşlara seçim broşürü dağıtarak devam etti.
Bir buçuk ay evvel başlattığı seçim çalışmalarına devam eden Gönen, her geçen gün Milliyetçi Hareket Partisi’ne artan ilgi ve güvenden dolayı Konyalılara teşekkür etti. Gönen, “Seçimler yaklaşırken tüm Türkiye de olduğu gibi şehrimizde de partimize yönelik ilgi ve güvenin artması ülkemiz adına çok olumlu bir gelişmedir. Türkiye’nin dört bir tarafını gezerek mitingler düzenleyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi dinlemeye gelen vatandaşlarımız alanları çok büyük katılımlarla doldurmaktadır. İstanbul mitingi Cumhuriyet tarihinin bu güne kadar düzenlenen en kalabalık mitingi olarak kayda geçmiştir. AK Parti iktidarlarının adeta bir karabulut gibi, Türkiye’nin ve milletimizin üzerinde çöreklendiği, günler sona erecektir. Halkımız, vatanımızın birlik ve beraberliği, milletimizin refahı ve huzuru için Milliyetçi Hareket Partis’ini iktidara taşıyor. Vatansever ve duyarlı Konyalı hemşehrilerimize teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.
Seçim yasaklarının başlayacağı saate kadar çalışmalarını sürdürecek olan Gönen, Konya ve ilçelerinde vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.> Yeni Meram >Konya > MHP adayı Gönen seçim çalışmalarını sürdürüyor
HABER YORUMLARI