Torku Jelifest

Mesut Yar: ”İzleyici bu işe ‘hayır’ demez”

  • Giriş Tarihi: 8.07.2015 10:21
  • Güncelleme Tarihi: 10:21
Mesut Yar: ”İzleyici bu işe ‘hayır’ demez”

Çekimleri Kıbrıs adasında yapılan Beyaz Futbol Tatilde için 'Survivor gibi' diyen Mesut Yar programı överek "İzleyici bu işe hayır demez" diye yazdı.

Mutlu Akü

Sıcak yaz akşamlarına bomba gibi düşen Beyaz Futbol Tatilde haftasonlarının büyük keyfi olmaya devam ediyor. Haziran sonunda sezon finali yapan Ertem Şener’in kaptanlığındaki Beyaz Futbol ekibi yaz akşamlarına damgasını vuran bir programla geri döndü. Çekimleri Kıbrıs adasında yapılan Beyaz Futbol Tatilde ile sıkı bir geri dönüş yapan ekip, Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı gibi güçlü isimlerden oluşan kadrosu ile kıran kırana bir mücadeleyi ekrana taşıdı.

Ahmet Çakar ve Sinan Engin’in kurduğu iki ayrı takım Survivor tadında bir yarışa girdi. Kıran kırana geçen mücadele Ahmet Çakar, Sinan Engin ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın ilginç diyalogları ile birleşince izleyiciyi adeta ekrana kilitledi.

MESUT YAR: İZLEYİCİ BU İŞE HAYIR DEMEZ

Beyaz Futbol Tatilde’yi köşesine taşıyan Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar program için şunları yazdı:

“Kabul etmek gerekirki Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol Tatilde isimli programın ilk bölümü dev bir reklam kapmanyasıymış. Yayınlanan yeni bölümlerle birlikte koşuya girdi Beyaz Futbol ekibi. Açıkçası sadece futbol konuşmalarını değil acaip diyaloglarını da seviyorduk bu adamların. Kıbrıs ortamını Cuma gecesinde Survivor finalinde tanıyan izleyici o hattan gelen hareketli bir işe hayır demez. Yeter ki tanıtım görüntülerine değil oyun etaplarına asılsın Beyaz Futbol’un kaptanı Ertem Şener.”

ERTEM ŞENER: YENİ BÖLÜMDE ORTALIK KARIŞACAK!

Beyaz Futbol’un patronu Ertem Şener, yeni bölümlere ilişkin bomba tüyolar verdi.

Kum sahada yapılan maçta Ahmet Çakar’la Sinan Engin’in birbirine girdiği açıklayan Şener, Ahmet Çakar’ın tekne gezisinde kızdığı brinin makasla saçını kestiğini, sıfıra vurduğunu açıkladı. Peki Çakar kime neden kızdı?> Yeni Meram >Magazin > Mesut Yar: ”İzleyici bu işe ‘hayır’ demez”
HABER YORUMLARI