kapat
Ruşeym Torku

Meslekte Birlik Grubu’na Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 1.05.2013 17:40
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Meslekte Birlik Grubu’na Ziyaret

Konya Meslekte Birlik Grubu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası’nın yaklaşan seçimleriyle ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Konya Meslekte Birlik Grubu seçim bürosunda meslektaşlarıyla bir araya gelip toplantılar yapıyor. Mevcut Oda Başkanı İsmail Turan’ı yeniden aday gösteren Meslekte Birlik Grubu, seçim bürosuna ziyarete gelen meslek mensuplarıyla birlikte yapılan faaliyetleri ve gelecek dönemde gerçekleştirilecek hedefleri konuşuyor.
Ziyaretin yoğun olduğu seçim bürosunda konuşan İsmail Turan, ”Her dönem olduğu gibi bu dönemde seçim büromuzu faaliyete geçirerek seçimlerden önce meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bizim inancımız Oda faaliyetlerinin başarılı olmasında en önemli etken mesleki birlik ve beraberliktir. Bunu da her dönem başarıyla sağladığımızı düşünüyorum. İnancımız ve isteğimiz seçimlerin mesleğimize ve odamıza fayda sağlaması. Bu sebeple de her seçim döneminde olduğu gibi bu dönemde büromuzu açarak seçimlerden önce meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. Hem mesleğimiz için gelecekte ne yapabiliriz hem de Odamız için ne yapabiliriz bunları konuşup paylaşıyoruz. Geçmişe bakıldığı zaman 1990 yılından bugüne kadar Meslekte Birlik Grubumuz, Odamızda başarıyla görev yapmış ve başarı çıtasını her dönem daha da yükseltmiştir” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Meslekte Birlik Grubu’na Ziyaret
HABER YORUMLARI