Torku Jelifest

Meram’ın 9 mahallesine ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.03.2017 12:15
  • Güncelleme Tarihi: 12:15
Meram’ın 9 mahallesine ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür ve beraberindeki heyet ile birlikte Konya’nın merkez Meram ilçesinde bulunan 9 ayrı mahallesi ziyaret edildi.

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür ve beraberindeki heyet ile birlikte Konya’nın merkez Meram ilçesinde bulunan 9 ayrı mahallesi ziyaret edildi.
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür ve beraberindeki heyet ile birlikte Meram’ın Yeşildere, İkipınar, Kayadibi, Botsa, Evliyatekke, İlyasbaba, Gökyurt, Kumralı ve Kayadibi mahalleleri ziyaret edildi.

“Milletin memleketine sahip çıkma meselesi”
‘Evet’ çalışmasını milletvekilliği ya da belediye başkanlığı çalışması olarak görmediklerini ifade eden AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, “Evet çalışmasını herhangi bir iktidar mücadelesi olarak görmüyoruz. Milletin memleketine sahip çıkma işlemi, görevi olarak görüyoruz. Bu millet, memleketi ne zaman dara düşse sahip çıktı mı? Çıktı. Canını verdi mi? Verdi. Bu millet, vatan için her zaman canını da verdi, malını da. 16 Nisan’da da ‘Evet’e sahip çıkacağına gönülden inanıyorum” dedi.
Referandumun önemini anlatan Özdemir, şunları kaydetti: “Bundan sonra ihtilaller olmasın, istikrar devam etsin, hükümetler ikide bir kurulup yıkılmasın, iktidar ortakları arasında anlaşmazlıklar olmasın, cumhurbaşkanı ile başbakan arasında farklı düşünceler olmasın, biri ülkeyi bir tarafa öbürü de öbür tarafa götürmesin diye bu seçimde güçlü bir ‘Evet’ vermemiz gerekiyor.”

“Türkiye’nin yeniden doğuşuna şahitlik ediyoruz”
Hep birlikte Türkiye’nin yeniden doğuşuna ve güçlenişine şahitlik ettiğimize dikkat çeken Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ise, “Devletimizin ve milletimizin bekası için hep birlikte tüm dünyaya güçlü bir ‘Evet’ mesajı vermemiz gerekiyor. 16 Nisan’da vereceğiniz destek, var olmamız için vereceğiniz en büyük destek olacaktır. Ülke olarak güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. 2023 hedeflerimiz arasında dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmek var. Bu hedefimizi gerçekleştirmek, çocuklarımızın iş sahibi, eğitim sahibi olması, hak ve özgürlüklerimiz için, 15 yıllık dönemdeki kazanımlarımızı kaybetmemek adına sizlerden güçlü bir destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Başkan Toru, ziyaret edilen mahallelerde belediye olarak yapılan çalışmalar ve yatırımlar hakkında da bilgi verdi.

“Geleceğimizi ilgilendiren bir seçim”
16 Nisan’da yapılacak referandumun bu zamana kadar yapılan en kritik halk oylamalarından biri olacağına dikkat çeken AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür, “Bu seçim sizleri ilgilendirdiği kadar çocuklarınızı, torunlarınızı ve gelecek nesillerimizi de ilgilendiren; daha müreffeh, daha yaşanılabilir bir ülke olması noktasında bir halk oylaması. Bu noktada sizlerin gereken desteği vereceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür ve beraberindeki heyet, seçim gezileri esnasında 2 ayrı düğüne de katılarak ailelerin mutluluklarını paylaştı.> Yeni Meram >Konya > Meram’ın 9 mahallesine ziyaret
HABER YORUMLARI