Torku Jelifest

Meram muhtarları iftarda buluştu

  • Giriş Tarihi: 10.07.2015 6:24
  • Güncelleme Tarihi: 6:24
Meram muhtarları iftarda buluştu

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi.

Mutlu Akü

İftardan sonra konuşma yapan Başkan Fatma Toru, “Meram’ın her bir köşesine hızlı bir şekilde hizmet götürmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki 4 yıl içerisinde mahallelerimizdeki ihtiyaçları büyük bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz” dedi. Meram Belediyesi tarafından Augustus Otel’de düzenlenen iftar yemeğine Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, başkan yardımcıları, Konya Muhtarlar Derneği Başkanı Celal Duran, Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Ermiş ve muhtarlar katıldı.

Davetlerine icabet ettikleri için muhtarlara teşekkür eden Başkan Toru, “Göreve başladığımızda ilk önce “Yerinde Tespit Yerinde Çözüm” sloganıyla muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizin sorunlarını görüştük. Ekiplerimizi seferber ederek belirli bir program dahilinde sorunlarınızı çözdük. Meram’ın her bir köşesine hızlı bir şekilde hizmet götürmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki 4 yıl içerisinde mahallelerimizdeki ihtiyaçları büyük bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

MERAM’I DAHA İLERİ TAŞIMAK İÇİN SEFERBER OLDUK

Meram’ın temel sorunlarını çözmek için çaba harcadıklarını kaydeden Başkan Toru, “Meram hizmete aç. Birçok mahallemizde altyapı sorunları ve imar mülkiyet sorunları var. Temel sorunları öncelikli olarak çözmek için imar düzenleme çalışmalarına önem verdik. Çok sayıda mahallemizde 18. madde uygulaması, imar ve kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Fiziki olarak da asfalt, parke bordür ve yol açma çalışmalarımız devam ediyor. Meram Belediyesi olarak bir çınarsak, bir ağaçsak, muhtarlarımız da bu ağacın dallarıdır. Sizler olmadan olmaz. Bir vücudun organları gibi, eli ayağı gibi hep birlikte, dayanışma içerisinde Meramımızı daha ileriye taşımak için seferber olduk” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Meram muhtarları iftarda buluştu
HABER YORUMLARI