Ruşeym Torku

Mehmet Torun’dan STK’lara Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 6.01.2014 17:51
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
Mehmet Torun’dan STK’lara Ziyaret

Seydişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın ocak ayında yapılacak olan seçimlerine aday olduğunu açıklayan Mehmet Torun, yönetim kurulu adaylarıyla sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu.

İlçedeki sivil toplum kuruluşlarını tek tek ziyaret eden Torun, yaptığı açıklamada, yılların vermiş olduğu deneyimle üyelere şeffaf, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim anlayışı sunacaklarını söyledi.

Seçimlerin birer hizmet yarışı olduğunu belirten Torun, şunları kaydetti:

“Sivil toplum örgütlerimizin toplum içerisinde çok önemli bir yeri var. Bu seçimler bir bayrak, bir hizmet yarışıdır. Gruplaştırmadan, ötekileştirmeden,kişiselleştirmeden birleştirici ve kucaklayıcı, sevgi ve saygıya dayalı bir genel kurul olmalıdır. Biz sadece eleştirerek bir yere varılamayacağını çok iyi biliyoruz. Bizler sadece eleştirmek yerine gelecekte neler yapabiliriz onun planlaması üzerine çalışmaktayız. Çalışmalarımız tüm üye esnaf ve sanatkârlarımızın ekonomik, kültürel ve sosyal yönden çağımızın gereklerine uygun bir yapı içerisinde olmaları konusunda yardımcı olmaktır. Tüm üyelerimiz bilmelidir ki yönetim olarak her türlü ihtiyaçlarında daima yanlarında olacağız. Bu süreçte diğer sivil toplum kuruluşlarımızla diyaloglar kurarak ilçemizin gelişmesine katkılar sağlayacağız.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Mehmet Torun’dan STK’lara Ziyaret
HABER YORUMLARI