kapat
Ruşeym Torku

Mehir Vakfı’ndan KTO’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 30.04.2013 11:49
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Mehir Vakfı’ndan KTO’ya Ziyaret

Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Başkanı Mustafa Özdemir Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk’ü ziyaret etti.

Konya Ticaret Odası’nın Mehir Vakfı’nın faaliyetlerine verdiği destekten dolayı teşekkür eden Özdemir, Konya Ticaret Odası ile gelecek yılarda da işbirliği içerisinde çalışmalarına devam etmek istediklerini söyledi.

Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Başkanı Mustafa Özdemir Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk’ü ziyaret etti. Özdemir, “Konya için tüm kurumlarımız birlikte hizmet etme noktasında önemli çalışmalar yürütmektedir. Mehir Vakfımız gücünü halktan ve şehrimizin sivil toplum kuruluşlarından almaktadır. Şehrimizin bir değeri olarak kurduğumuz vakfımız bugün dünyanın dört köşesinde projelere imza atmaya hazırlanmaktadır. Çalışmalarımızda her zaman Konya Ticaret Odası’nın büyük desteğini gördük. Bu desteğin gerçekleştireceğimiz projelerde devam edeceğine inanıyoruz. Bu vesile ile Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ziyaretimiz vesilesi ile Konya Ticaret Odası Başkanımız ile önümüzdeki yılarda da işbirliği içerisinde çalışmalarımıza devam etme isteğinde olduğumuz kendisine iletiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk de “Genel Merkezi Konya’da olmasıyla bizim için ayrı bir önemi olan Mehir Vakfı’nın dünyaya örnek olan hizmetleri ilk olarak Konya’dan başlatmaları gurur vesilesidir. Şehrimizde başlayıp dünyaya yayılan bir anlayışla öncülük ettikleri hayır hizmetlerine hepimiz gereken desteği vermemiz gerekir. Vakfımızın tüm dünyada yardıma muhtaç insanları kapsayacak şekilde daha büyük hizmetleri gerçekleştireceğine inanıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Oda olarak kendilerine her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda Özdemir, Başkan Öztürk’e İslam Hukuku Araştırma Dergisi yayınını hediye etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Mehir Vakfı’ndan KTO’ya Ziyaret
HABER YORUMLARI