Torku Jelifest

Manisa’daki yanmış kadın cesedi

  • Giriş Tarihi: 4.03.2015 13:34
  • Güncelleme Tarihi: 13:34
Manisa’daki yanmış kadın cesedi

Manisa’nın Akhisar ilçesinde, öldürüldükten sonra cesedi yakılmış olarak bulunan 20 yaşındaki Emine Girginer’in cenazesi, Seferihisar’da toprağa verildi.

Mutlu Akü

Akhisar ilçesine bağlı Hasköy Mahallesi’nde, zeytin bahçesindeki bir barakada yakılmış halde bulunan kadın cesedinin İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan DNA incelemesi sonucu sağır ve dilsiz Emine Girginer’e ait olduğunun saptanmasının ardından cenaze ailesine teslim edildi.

Girginer’in cenazesi, Seferihisar’ın Ulamış Mahallesi Camisi’nde öğleyin kılınan namazın ardından mahalle mezarlığında defnedildi.

Basın mensuplarının görüntü almasına izin verilmeyen cenazeye, Emine Girginer’in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Seferihisar Kaymakamı Resul Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Gürhan Özata, AK Parti İlçe Başkanı Hamit Nişancı, CHP İlçe Başkanı İsmail Yetişkin de katıldı.

Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı Hasköy Mahallesi’nde bir zeytin bahçesindeki barakada ihbar üzerine 22 Şubat Pazar yakılmış halde kadının cesedi bulunmuş, olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 3 kişi tutuklanmış ve şüphelilerce işlendiği değerlendirilen ikinci bir cinayet daha ortaya çıkarılmıştı.> Yeni Meram >Türkiye > Manisa’daki yanmış kadın cesedi
HABER YORUMLARI