kapat
Ruşeym Torku

Manifaturacılarla Buluştular

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 17:25
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Manifaturacılarla Buluştular

AK Parti İl Başkanlığı Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen program, Erşahin Mefruşat Sanayi Limited Şirketi’nde Abdurrahman Erşahin’nin ev sahipliğinde düzenlendi.

AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, konuşmasının başında toplantıya ev sahipliği yaptıkları için Erşahin Mefruşat Sanayi Limited Şirketi yöneticilerine ve programa katılan davetlilere teşekkür etti. Bu toplantılarla Konya üreticisini dinleyip sorunlarına birlikte çözüm bulmaya gayret ettiklerini söyleyen Ahmet Sorgun, Taksim Gezi Parkı olaylarını da değerlendirdi.

“KENDİ MARKALARIMIZI ÇIKARTMALIYIZ”

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı da, Konya’nın artık sanayisi ve üretim kalemleriyle Türkiye’de söz sahibi şehirlerin başında geldiğini ama marka şehir anlayışını yerleştirmek için öncelikle Konya’ya ait markaların olması gerektiğini söyledi. Kabakcı; ‘Son yıllarda üretim ve ticarette iyi noktalara geldik. Fakat markalaşmada henüz gerilerdeyiz. Onun için yapmamız gereken kendi markalarımızı oluşturmak ve şehrimizi daha iyi temsil etmektir. Taksim olayları hakkında da bir iki şey söylemek gerekirse biz artık olayları 27 Mayıs 1960 öncesine benzeterek; “Bu oyunlarla geçmişte merhum Menderes’e kurulan tuzağın aynısı tezgâhlanıyor. Yani son olaylar, 1980 öncesi karanlık senaryonun bir tekrarı niteliğindedir. Ama bu sefer sert kayaya çarptılar. Kimse millete rağmen hiçbir hesabın içerisine girmemeli. Yoksa Başbakanımızın da dediği gibi millete toslamış olurlar ve millet onlara en güzel cevabını sandığında verecektir” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Manifaturacılarla Buluştular
HABER YORUMLARI