Torku Jelifest

Mak imza için geliyor

  • Giriş Tarihi: 28.01.2020 21:22
  • Güncelleme Tarihi: 21:02
Mak imza için geliyor

Konyaspor’da transferde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Rus ekibi Zenit’te forma giyen Robert Mak ile prensip anlaşmasına varıldı. Yarın Konya’ya gelecek tecrübeli oyuncu sağlık kontrolünü başarıyla geçmesi halinde sözleşmeyi imzalayacak

Mutlu Akü

KONYASPOR’DA transferde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yeşil-beyazlılarda akşam saatlerinde sürpriz bir gelişme olurken, Rus ekibi Zenit’te forma giyen sağ kanat Robert Mak ile prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. Orta saha için sol ayaklı Polonyalı futbolcu Taras Romanczuk ile büyük ölçüde anlaşan Anadolu Kartalı’nda, Lukoki’nin yerine sürpriz bir isimle anlaşıldı.

Lukoki’nin yüksek bonservisi nedeniyle listedeki diğer isimlerle temaslarını artıran Konyaspor transfer komitesi, sezon başında da ismi gündeme gelen ancak son anda transferi gerçekleşmeyen Robert Mak ile bu kez anlaşma sağladı. Kanatlarda, 10 numara pozisyonunda ve forvet mevkisinde de oynayabilen Slovak futbolcu Mak, yarın Konya’ya gelecek ve sağlık kontrolünden geçecek.
Tecrübeli oyuncu sağlık kontrolünü başarıyla geçmesi durumunda kendini yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza atacak. Ayrıca Rus ekibi Zenit’in sezon sonrasında sözleşmesi bitecek oyuncuyu bedelsiz vermek istediği öğrenildi.

HÜSEYİN TURGUT


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Mak imza için geliyor
HABER YORUMLARI