Ruşeym Torku

Maddi Sıkıntı Var

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 10:31
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
Maddi Sıkıntı Var

Anadolu Selçukluspor Başkanı Mehmet Günbaş, iç saha avantajını hiçbir zaman kullanamadıklarını, bu nedenle tüm maçları..

Why Note!?

Anadolu Selçukluspor Başkanı Mehmet Günbaş, iç saha avantajını hiçbir zaman kullanamadıklarını, bu nedenle tüm maçları deplasmanda gibi oynadıklarını belirterek, “Tokatspor maçı ile başlayacağımız ikinci yarıda iyi neticeler almak istiyoruz. İkinci yarıya galibiyetle başlarsak camiamız içinde, takımımız içinde çok iyi olacak. Tokatspor maçı olmazsa olmaz değil ama kazanılması gereken bir maç” dedi.

ANADOLU Seçukluspor’da zor bir görev yaptıklarını kaydeden Başkan Mehmet Günbaş, “Kulübümüz zor bir misyonu üstlenmiş durumda. Şehirden hiçbir maddi destek alamıyoruz. Pilot takım olarak oyuncu yetiştirmek görevimiz. Hem oyuncu yetiştirip üst takıma hazırlamak, hem ligde kalıp başarılı olmak gerekiyor. Maddi olarak destek alamıyorken, maçlarımızı boş tribünlere oynuyor iken, işimiz biraz zorlaşıyor. Buna rağmen 4 oyuncumuz milli takım karmasına gitti. Biz hedeflerimize ulaşmak için çalışmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Maddi Sıkıntı Var
HABER YORUMLARI