Torku Jelifest

M. Özdemir’de Kültür ve Sanat Günleri

  • Giriş Tarihi: 19.04.2013 17:06
  • Güncelleme Tarihi: 23:36
M. Özdemir’de Kültür ve Sanat Günleri

Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Merve Mehmet Özdemir İlkokulu yönetimi, İstiklal Marşını en güzel Okuma, Oratoryo etkinliği, Masal anlatma etkinliği, Monolog Etkinliği, Genel Kültür Bilgi Yarışması Etkinliği, Şiir Okuma etkinliği, Takdim etkin

Kültür Sanat Günleri içinde yer alan Monolog etkinliğinde öğrenciler hünerlerini göstererek geleceğin ünlü standup’çuları olacaklarının sinyallerini verdiler. Monolog etkinliği 2. ve 3. Sınıflar arasında yapılarak her sınıf seviyesi arasında değerlendirmeler yapıldı. Değerlendirme yapılırken öğrencilerin jest mimiklerini konuya uygun kullanabilme, sahne hâkimiyeti ve dili etkili ve akıcı kullanabilme gibi kriterlerin dikkate alındığı etkinlikte dereceye giren öğrenciler ödüllerini 9 Mayıs Perşembe akşamı velilerin katılacağı Kültür Sanat Gecesinde alacaklar.

Okul Müdürü Ömer Faruk Orhan; “Öğrencilerin sınıf ortamlarında öğrendikleri bilgilerin yanı sıra ders dışı ortamlarda gösterecekleri kabiliyetleri de onları geleceğe hazırlamaktadır. Bu vesileyle öğrencilere ders dışı etkinlik için ne kadar çok imkân tanınırsa öğrencilerin sosyal yönden o kadar gelişeceği muhakkaktır. Biz de öğrencilerimize bu tür fırsatlar vermeye devam ediyoruz” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > M. Özdemir’de Kültür ve Sanat Günleri
HABER YORUMLARI