kapat
Ruşeym Torku

M. Özdemir’de İngilizce Dil Panayırı

  • Giriş Tarihi: 26.05.2013 21:41
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
M. Özdemir’de İngilizce Dil Panayırı

Merve Mehmet Özdemir İlkokulu’nda geleneksel hale getirilen İngilizce Dil Panayırı’nın bu yılki programı, okul bahçesinde protokol üyeleri ve öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İngilizce Dil Panayırı Merve Eğitim kurumları Genel Müdürü Celalettin Bozkurt, Okul Müdürü Ömer Faruk Orhan, Okul Müdür yardımcıları, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katılımıyla açıldı.

Okul İngilizce Zümre Başkanı Selma Karacan, Merve Mehmet Özdemir İlkokulu’nun İngilizce pratik alanlarının daha da arttırılması için mücadele ettiğini belirtti. Öğrencile panayırda kendi imkânları ile hazırlamış oldukları birbirinden güzel ve ilginç projeleri sergiledi. Öğrenciler, çalışmalarını İngilizce olarak sundular ve oyunlar oynayarak ziyaretçilerini hayran bıraktılar. Ayrıca öğrencilerin yaptıkları proje çalışmalarını İngilizce dinleyen ve onlara İngilizce sorular soran ziyaretçiler de pratik yapma imkânı buldular.

“Okulumuzda geleneksel hale gelen İngilizce fuar çalışmalarının öğrenciler üzerindeki etkisi düşünülerek önümüzdeki yıllarda da bu projeyi devam ettirmek istiyoruz.” diyen Okul Müdürü Ömer Faruk Orhan gösterilen ilgiden dolayı da memnuniyetini ifade etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > M. Özdemir’de İngilizce Dil Panayırı
HABER YORUMLARI