Ruşeym Torku

Lisedeki rehine krizi sona erdi!

  • Giriş Tarihi: 10.09.2018 15:02
  • Güncelleme Tarihi: 15:11
Lisedeki rehine krizi sona erdi!

Pendik Yenişehir Mahallesinde bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde rehin alma ihbarı üzerine olay yerine özel hareket polisleri ve müzakereci polis sevk edildi. Şahıs uzun bir sürenin ardından ikna edilerek teslim oldu.

Why Note!?

Pendik Yenişehir Mahallesinde bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde rehin alma ihbarı üzerine olay yerine özel hareket polisleri ve müzakereci polis sevk edildi. Şahıs uzun bir sürenin ardından ikna edilerek teslim oldu.

Pendik Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde uzman erbaş, nişanlısını rehin aldı. Olay saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Uzman erbaş olarak görev yapan Umut K. birliğinden kaçtığını söyleyerek, aralarında kısa bir süredir sorun olduğunu iddia ettiği nişanlısını rehin aldı. Olay yerine Özel Harekat ekipleri sevk edildi.

‘ELİMDE SİLAH YOK, BIÇAK VAR’ DEDİ
Özel harekat polislerinin yanı sıra Müzakere Timleri de devreye girdi. Polisin ikna çalışması sürüyor. Umut D.’nin müzakereci polise, silahının olmadığını ve elinde bıçak bulunduğunu söylediği öğrenildi.

TESLİM OLDU
Pendik’te lisedeki rehine krizi şahsın teslim olmasının ardından sona erdi.> Yeni Meram >Güncel > Lisedeki rehine krizi sona erdi!
HABER YORUMLARI