Torku Jelifest

Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?

  • Giriş Tarihi: 24.09.2017 16:14
  • Güncelleme Tarihi: 16:15
Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?

Atv kanalında ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster bu sezon başlangıcını 1.000.000 TL'lik soru ile yaparken, herkesin merakla beklediği soru "Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?" oldu. "Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?"in cevabını haberin detayından öğrenebilirsiniz..

Atv kanalında ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster bu sezon başlangıcını 1.000.000 TL’lik soru ile yaparken, herkesin merakla beklediği soru “Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?” oldu. “Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?”in cevabını haberin detayından öğrenebilirsiniz.

ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak ister programında 1 milyonluk soru olarak ekranlara gelen sorunuun cevabını herkes merak ediyor. Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir? Sorusunun cevabı ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Kim Milyoner Olmak İster de sorulan bu sorunun cevabını herkes merak ediyor. Soru ise şu: Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?

A:Deniz

B:Güneş

C:Arı

D:Kalem

DOĞRU CEVAP ‘ ARI ‘ 


ETİKETLER

> Yeni Meram >Yaşam > Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?
HABER YORUMLARI