kapat
Ruşeym Torku

Kulu’da Orhan Güven Tazeledi

  • Giriş Tarihi: 28.02.2014 17:48
  • Güncelleme Tarihi: 23:25
Kulu’da Orhan Güven Tazeledi

Kulu İlçe Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu mevcut Başkanı Menderes Orhan, yapılan Olağan Genel Kurul sonrası yeniden başkanlığa seçildi.

Konya Bölge Birliğine bağlı 534 Sayılı Kulu Tarım Kredi Kooperatifinin 2010, 2011, 2012 ve 2013 yıllarına ait Olağan Genel Kurul toplantısı kooperatif hizmet binasında ortakların katılımıyla yapıldı. Bölge Birliği Temsilcisi Seyithan Kartbaba’ya divan başkanlığı, Ramazan Alp, Hüseyin Akbaş ve Ali Uludağ’a da katip olarak görev verildi. Yapılan oylamada Kooperatifin Yönetim Kurulu Başkanlığına tek aday olan mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Menderes Orhan tekrar başkan seçildi.

Yönetim Kurulu Üyeliklerine, Celal Bircan, Fevzi Ünsal, Bayramali Dinçer ve Zeki Özkan seçilirken, Denetim Kurulu Üyeliklerine Osman Şener, Hasan Önlü seçildi. Üst birlik temsilcileri Turgut Kınalı, Oktay Bircan ve Halit Erdoğan’ın yeni yönetimde görev aldıkları belirtildi. Kulu İlçe Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü A. Ebru Kızıltan tarafından başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Menderes Orhan’a plaket verildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kulu’da Orhan Güven Tazeledi
HABER YORUMLARI