Torku Jelifest

Kulu Emniyet Müdürü Yetiş’e veda yemeği

  • Giriş Tarihi: 21.02.2015 14:05
  • Güncelleme Tarihi: 14:05
Kulu Emniyet Müdürü Yetiş’e veda yemeği

Kulu Emniyet Müdürü Mustafa Yetiş’in Konya Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne şube müdürü olarak atanmasının ardından veda yemeği verildi.

Kulu Kaymakamlığınca organize edilen ve ilçede bulunan bir restoranda verilen yemeğe, Kulu Kaymakamı Hüseyin Avcı, İlçe Garnizon Komutanı Mikail Arıkan, Kulu Belediye Başkanı Ahmet Yıldız, savcı ve hakimler, daire amirleri ve emniyet personeli katıldı.

Gecede konuşan Mustafa Yetiş, Kulu’da çok güzel bir 4,5 yıl geçirdiğini söyledi.

Görev yaptığı süre içinde gerek emniyet personeli, gerekse diğer kurumlarla iyi bir işbirliği ve dayanışma içerisinde çalıştığına inandığını ifade eden Yetiş, “İlçe Emniyet binasını yapmak bize nasip oldu. Burada bulunanlara ve özellikle Kulu halkına ve görev arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Kulu’da görev yapmanın mutluluğu ile ayrılıyorum” dedi.

Kaymakam Avcı ise “Müdürümüzle kısa bir süre görev yaptık. Bu süre içerisinde Emniyet Teşkilatı içerisinde, ilçedeki uygulamalarında ve toplumsal olaylara duyarlılığı ile ilçeye iyi bir hizmet vermiştir. Kendisine teşekkür ediyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Kulu Belediye Başkanı Ahmet Yıldız da Yetiş’in tayininden üzüntü duyduğunu belirtti.

“Maalesef devlet memurlarının kaderinde bu var. Bir yerde sabit duramıyorlar” diyen Yıldız, “Kulu’nun güvenliği için çalıştı, ilişkileri güzel ve sıcaktı kendisine teşekkür ediyor yeni görev yerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Yetişe, ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı hediye ve plaketler verildi.> Yeni Meram >Konya > Kulu Emniyet Müdürü Yetiş’e veda yemeği
HABER YORUMLARI