Torku Jelifest

KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alacak

  • Giriş Tarihi: 1.03.2021 10:07
  • Güncelleme Tarihi: 14:39
KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alacak

Doçent ve Profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, vukuatlı nüfus kayıt örneği, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Yabancı Dil Sınav Belgesi, Lisans Belgesinin onaylı örneği, Yüksek Lisans Belgesinin onaylı örneği, Doktora Belgesinin onaylı örneği, Doçentlik Belgesinin onaylı örneği, Profesörlük Belgesinin Onaylı örneği (Profesör başvurusu için), yurtdışı mezuniyeti için denklik belgesi, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan dört (4) takım dosya (doçent başvurusu için), 6 takım dosya (profesör başvurusu için) ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları ve Mali İşler Direktörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü / Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı için 1 adet Doç. Dr. personel, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde görevlendirilmek üzere Prof. Dr. unvanıyla 1 adet personel alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan ilana göre; başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Mali İşler Direktörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacak.

Başvuru süresi, 16.3. 2021 tarihinde sona erecek. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > KTO Karatay Üniversitesi 2 öğretim üyesi alacak
HABER YORUMLARI