kapat
Ruşeym Torku

KSO’da İlk Etap Tamam

  • Giriş Tarihi: 26.05.2013 21:59
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
KSO’da İlk Etap Tamam

Konya Sanayi Odası Meslek Komite Seçimleri tamamlandı. Memiş Kütükçü’nün tek başkan adayı olarak katıldığı seçimlerde, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Seçimlerin tamamlanmasının ardından bir konuşma yapan Kütükçü, tüm üyelere sağduyularından dolayı teşekkür ederek, “Bizler ülke için sevdası olan bir şehrin sanayicileriyiz. Bugün gösterdiğiniz olgunluk bu sevdanın şahididir. İnşallah sizlerin bize verdiği olgunlukla, şehrimiz ve ülkemiz için, birlikte yeni ufuklara koşacağız” dedi.

24 meslek komitesinden 23’üne sarı liste ile katılan Memiş Kütükçü, 23 listenin tamamının desteğini aldı. Sarı listenin katılmadığı, yeşil ve beyaz listelerin yer aldığı bir komitede ise, yeşil liste kazandı.

Konya Sanayi Odası seçimlerinin bir şölen havasında geçtiğini bildiren Kütükçü, “Bu huzur ortamının mimarı olan tüm üyelerimize gönülden teşekkür ediyorum. Bundan sonra hepimize düşen görev bugüne kadar olduğu gibi, kollarımızı ardına kadar açarak kucaklaşmaktır. Hasbıhal etmektir, istişare etmektir. İstişare ettikçe büyüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Çok olmanın nimetinin bir olmaktan geçtiğini ifade eden Kütükçü, bugüne kadar sağlam temeller üzerinde yükselen, şehrimizin geleceğinde dev bir aktör haline gelen Konya Sanayi Odası’nı el birliğiyle daha güçlü yarınlara taşıyacağız” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > KSO’da İlk Etap Tamam
HABER YORUMLARI