Torku Jelifest

Koski Uyardı : Bazı mahallelerde su hizmeti alınmayabilir

  • Giriş Tarihi: 7.04.2015 10:56
  • Güncelleme Tarihi: 11:05
Koski Uyardı : Bazı mahallelerde su hizmeti alınmayabilir

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Meram ilçesi Çeçenistan Caddesi Hemzemin Geçidi’ndeki hızlı tren ve alt geçit çalışmaları nedeniyle bazı mahallelerde basınç düşüklüğünün yaşanabileceğini ve kısa süreli su hizmetinin alınamayacağını duyurdu.

Mutlu Akü

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Meram ilçesi Çeçenistan Caddesi Hemzemin Geçidi’ndeki hızlı tren ve alt geçit çalışmaları nedeniyle su şebekemizde deplase çalışması yapılacaktır. Çalışma yapılacak çelik boru hattımıza P3 Hasanköy Pompa İstasyonumuzdan 08 Nisan 2015 Çarşamba gecesi saat 24.00’ten itibaren 9 Nisan 2015 Perşembe akşamı saat 18.00’e kadar su verilmeyecektir.

Söz konusu tarihler arasında pompa istasyonumuzun besleme bölgesi olan Meram ilçemizin Anıt, Zafer ve Alâeddin bölgeleri başta olmak üzere ilçemizin büyük bölümü, Karatay ilçemizin Fevzi Çakmak Mahallesi ve sanayiler başta olmak üzere ilçemizin büyük bir bölümü ve Selçuklu İlçemizin Nalçacı, Mehmet Akif, Fatih Işıklar, Aydınlık Evler, Bedir mahalleleri civarlarında basınç düşüklüğü yaşanabilir ve kısa süreli su hizmetinde aksaklıklar oluşabilir.

Su hizmetinde meydana gelebilecek aksaklıklardan dolayı, bu bölgelerde ikamet eden abonelerimizin mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle duyurulur.”> Yeni Meram >Konya > Koski Uyardı : Bazı mahallelerde su hizmeti alınmayabilir
HABER YORUMLARI