Torku Jelifest

Korumaları Pankartla Aştı

  • Giriş Tarihi: 28.08.2013 16:12
  • Güncelleme Tarihi: 23:36
Korumaları Pankartla Aştı

Yedigün yaz konserleri’nde, Murat Boz’a ulaşmak isteyen hayranı korumaları pankart ile aştı.

Yeni neslin gözde starı Murat Boz’un tam 12 şehri gezeceği “Yedigün Yaz Konserleri”, önceki akşam Konya’da düzenlenen muhteşem konserle devam etti. Konserden önce Mevlana Müzesi’ni ziyaret eden Murat Boz, Konyalı hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Saatler öncesinden konser alanını dolduran hayranlarının yarattığı izdihamdan dolayı konser alanına girmekte zorlanan ünlü sanatçı yaklaşık 2 saat süren sahne performansı ile 45 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserin en yaratıcı anı ise Murat Boz’a ulaşmak isteyen hayranının ünlü sanatçının yakın korumasına yazdığı pankart oldu. Yakın koruması Ahmet Yılmaz’a yazılan pankarttaki “dün gece birkaç klip seyrettim canım çıktı bağırmaktan, o Ahmet yok mu o Ahmet abi, bi öptürmedi Murat’tan” yazısı, Murat Boz’un hayranını sahne arkasına davet etmesini ve hayranının amacına ulaşmasını sağladı.

Murat Boz, Konya’nın ardından yoluna 28 Ağustos Ankara konseri ile devam edecek .

Murat Boz’un Konya konserinde, Yedigün de eğlenceli ve sürprizlerle dolu dünyasını hissettirerek birbirinden güzel aktivitelere imza attı. Konserin düzenlendiği günden önce Konya sokaklarında çeşitli aktiviteler ile başlayan eğlence, önceki akşam Murat Boz’un harika performansı ile doruğa çıktı .

Murat Boz, 06 Eylül tarihine kadar toplam 12 şehri gezeceği “Yedigün Yaz Konserleri” ile Konya’nın ardından Ankara, Eskişehir, Samsun, İstanbul ve Gaziantep’teki hayranlarıyla da buluşacak.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Korumaları Pankartla Aştı
HABER YORUMLARI