Torku Jelifest

Kooperatif başkanına hırsız şoku! Konya’da araçta bırakılan 50 bin lira çalındı!

  • Giriş Tarihi: 14.11.2019 16:43
  • Güncelleme Tarihi: 16:48
Kooperatif başkanına hırsız şoku! Konya’da araçta bırakılan 50 bin lira çalındı!

Konya'da bir kooperatif başkanının market önüne park ettiği aracından 50 bin liranın çalındı

Kooperatif başkanının aracından 50 bin lira çalarak kayıplara karışan şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı

Alınan bilgiye göre, Kadınhanı ilçesindeki Atlantı Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Barış Çanlıdağ, bankadan çektiği kooperatife ait 50 bin lirayı aracına koyarak yola çıktı.

Merkez Selçuklu ilçesindeki bir marketten alışveriş yapmak isteyen Çanlıdağ, aracını park ederek, kapıyı kilitlemeden markete girdi.

Bu sırada aracın torpido gözündeki 50 bin lirayı alan bir kişi, hızla olay yerinden uzaklaştı.

Çanlıdağ, aracına geri döndüğünde paranın çalındığını fark etmesi üzerine polise haber verdi. Ekipler, parayı aldıktan sonra bir otomobille kaçtığı tespit edilen şüpheli ya da şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

Barış Çanlıdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir şeyler almak için markete girdiğini ifade ederek, “Geri döndüğümde paranın çalındığını fark ettim. Buradaki bir vatandaş aracıma birinin gelip kapıyı açarak içeriden bir şey aldığını söyledi. Normalde arabamı kilitlerdim. Nasıl oldu anlamadım.” diye konuştu.> Yeni Meram >Güncel > Kooperatif başkanına hırsız şoku! Konya’da araçta bırakılan 50 bin lira çalındı!
HABER YORUMLARI