Torku Jelifest

Konyaspor’dan milli gurur!

  • Giriş Tarihi: 4.09.2018 15:39
  • Güncelleme Tarihi: 15:39
Konyaspor’dan milli gurur!

Atiker Konyaspor'da, 6 oyuncu ülkelerinin UEFA Uluslar Ligi, Afrika Uluslar Kupası ve U21 2019 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda oynayacağı maçların kadrosuna davet edildi.

Mutlu Akü

Atiker Konyaspor’da, 6 oyuncu ülkelerinin UEFA Uluslar Ligi, Afrika Uluslar Kupası ve U21 2019 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda oynayacağı maçların kadrosuna davet edildi.

Kaleci Serkan Kırıntılı, A Milli Takımının 7 Eylül’de Trabzon’da Rusya ve 10 Eylül’de deplasmanda İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi B grubu maçlarının kadrosunda yer alırken, Nejc Subic Slovenya’nın 6 Eylül’de Bulgaristan ve 9 Eylül’de Kıbrıs Rum Kesimi maçlarının kadrosuna çağrıldı.

Oyuncu Deni Milosevic, ülkesi Bosna Hersek’in 8 Eylül’de Kuzey İrlanda ile deplasmanda 11 Eylül’de ise Avusturya ile iç sahada oynayacağı UEFA Uluslar Ligi maçlarının kadrosuna davet edilirken, Amir Hadziahmetovic ise Bosna Hersek U21 Takımının 2019 Avrupa Elemelerinde 7 Eylül’de İsviçre, 11 Eylül’de ise Romanya ile yapacağı maçlar için düzenlenen kampına katıldı.

Oyuncularımızdan Abdou Razack Traore, ülkesi Burkina Faso’nun 8 Eylül’de Mauritaine, Wilfred Moke ise Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin 9 Eylül’de Liberya ile oynayacağı Afrika Uluslar Kupası maçlarının aday kadrosunda yer aldılar.> Yeni Meram >Spor > Konyaspor’dan milli gurur!
HABER YORUMLARI