Torku Jelifest

Konyaspor Türk Telekom ile yeni iş birliği anlaşması imzaladı

  • Giriş Tarihi: 20.10.2020 14:34
  • Güncelleme Tarihi: 14:34
Konyaspor Türk Telekom ile yeni iş birliği anlaşması imzaladı

İttifak Holding Konyaspor, Türk Telekom ile iş birliğine 2020-2021 sezonunda da devam edecek.

Konyaspor’dan yapılan açıklama şöyle:

İttifak Holding Konyaspor’umuzun taraftar hatlarının mimarı olan Türk Telekom ile iş birliğimiz kısa bir aranın ardından 2020-2021 sezonunda da devam edecek. Taraftarlarımız mobilde faturalı ve faturasız hatlarla KONYASPORCELL avantajlı tarifeleriyle konuşurken, aynı zamanda kulübümüze de kazandıracaklar.

İttifak Holding Konyaspor’umuz ile Türk Telekom arasındaki iş birliği sayesinde taraftarlarımız, sezon boyunca birbirinden cazip fırsatlara sahip olacak. Böylelikle taraftarlarımız kulübümüzü yeşil saha dışında da destekleyebilecek.

CEO’muz Ufuk Yaşar ile Türk Telekon yetkilileri arasında uzun süreden beri yapılan görüşmeler sonrasında gerçekleşen işbirliği neticesinde faturalı ve faturasız seçeneklere sahip KONYASPORCELL, numara taşıma ve yeni aktivasyonla gelen kullanıcılar için özel tarife imkânlar taraftarlarımızla buluşacak.

Faturalı müşteriler için her yöne 1000 dakika, 250 SMS, 20 GB internet ve taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma paketi sunan rakipsiz tarifenin aylık ücreti 55 TL. Yine faturalı hatlarda aynı tarife seçeneklerine sahip 12 GB içeren rakipsiz hattın aylık ücreti 42 TL’den, 8 GB ise 35 TL’den sunulacak. Faturalı 5 GB internet özelliğine sahip sınırsız konuşma süresi 750 dk + 250 SMS’lik paketten aylık 29 TL’den yararlanabilecek KONYASPORCELL’li taraftarlarımız, aynı konuşma ve SMS imkânında 2 GB internet tarifesinden ise aylık 25 TL’ye faydalanabilecek.

Faturasız KONYASPORCELL tarifesine başvuran taraftarlarımız ise aylık 15 GB 1000 dk + 250 SMS’i 39 TL’ye, aylık 6 GB 500 dk + 250 SMS’lik rakipsiz tarifeyi 29 TL’ye satın alabilecekler.

KONYASPORCELL’li olmak isteyen taraftarlarımızın Türkiye’deki herhangi bir Türk Telekom Ofisine, Bayisine başvurmaları, Türk Telekom web sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Spor > Konyaspor Türk Telekom ile yeni iş birliği anlaşması imzaladı
HABER YORUMLARI