Torku Jelifest

Konyalı sanatçı Ahmet Özdemir (Kör Ahmet) komadan çıktı

  • Giriş Tarihi: 26.07.2016 15:06
  • Güncelleme Tarihi: 15:06
Konyalı sanatçı Ahmet Özdemir (Kör Ahmet) komadan çıktı

Konyanın sevilen sanatçılarından biri olan Sanatçı Ahmet Özdemir(Kör Ahmet) koma’da yattığı Numune Hastanesinde yapılan tedavilere karşılık verince üç haftadır yattığı yoğun bakım ünitesinden normal odaya alındı.

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir evde yatan ve 9 Temmuz 2016 Cumartesi günü gece rahatsızlanarak ilk önce Hospital, daha sonra Numune Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırılan Konyalı sanatçı Ahmet Özdemir( Kör Ahmet ) gördüğü tedavilere cevap verince önceki gün Numune hastanesinde normal odaya alındı. Sanatçı Ahmet Özdemir’in tedavisine burada devam edilecek.
Ziyaretine giden Gazeteciler Muhammet Kencik, Duran Çölcü ve Bedrettin Yalçın, sanatçı Ahmet Özdemir’e geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Sanatçı Ahmet Özdemir(Kör Ahmet ) sanatçıları hayatta tutan tek şey ilgi ve alakadır. Bugüne kadar ilgi alaka gösteren tüm doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca Konya da görev yapan basın mensuplarından yoğun ilgi görmem beni çok mutlu etmiştir. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Bazı kurum ve kişilerden ilgi bekledim. Ama kendileri bunu bana fazla gördüler ve beni üzdüler. Bir kez daha söylüyorum Sanatçı alkış, ilgi ile alakadan göreceği destek ile ayakta durur ve yaşar” dedi.
Sanatçı Ahmet Özdemir(Kör Ahmet)’in tedavilerine devam edilecek. Daha sonra ise taburcu edilmesi hedefleniyor.> Yeni Meram >Konya > Konyalı sanatçı Ahmet Özdemir (Kör Ahmet) komadan çıktı
HABER YORUMLARI