Ruşeym Torku

Konyalı Minikler 23 Nisan’ı Kulesite’de Kutladı

  • Giriş Tarihi: 25.04.2013 16:09
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Konyalı Minikler 23 Nisan’ı Kulesite’de Kutladı

Kulesite, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik ziyaretçileri ağırlayarak, birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle keyifli anlar yaşattı.

Why Note!?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ında Konyalı miniklerin kutlama yeri Kulesite oldu. Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde gün boyu devam eden 23 Nisan etkinliğinde minik ziyaretçiler, palyaço gösterisi, yüz boyama ve balon dağıtımı gibi aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirdiler. Grup Kaşıks’ın da katıldığı etkinlikler de minikler, 23 Nisan’a özel hazırlanan müzik ve dans gösterilerinin yanı sıra tüm gün süren yarışmalardan da sürpriz hediyeler kazandılar.

Konyalı okullar sahne aldı

Konyalı çocuklar; İdeal Koleji, Kamer Anaokulu, Lale Eğitim Kurumları, Özel Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, Merve Eğitim Kurumları, Özel Türmak ve Armağan İlköğretim Okulları’nın hazırladığı müzik ve dans gösterilerini ilgiyle izlediler.

Konya’da ilk defa düzenlenen Kulesite tarafından gerçekleştirilen alışveriş ve eğlence festivali hakkında bilgi paylaşan Kulesite AVM Müdürü Mustafa Totan, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla alışveriş merkezimizde keyifli aktiviteler düzenledik. Bu anlamlı ve önemli günde Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde çocuklarımız kendilerine özel aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirdiler. 23 Haziran’a kadar devam edecek olan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Festivali süresince de her yaştan ziyaretçimizi birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler bekliyor. Tüm çocuklarımızın bayramını kutluyor ve kendilerini aileleriyle birlikte Kulesite’ye bekliyoruz. ” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Konyalı Minikler 23 Nisan’ı Kulesite’de Kutladı
HABER YORUMLARI